cesarism آفتاب همدان اوقات شرعی طلوع آفتاب

cesarism: آفتاب همدان اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان غروب آفتاب

گت بلاگز اخبار حوادث پیکر ۳ نوجوان فوت شده است به کشور عزیزمان ایران برگردانده شد ، مدرسه فوتبال یزدی مجوز داشت

به گزارش ایسنا، مدرسه فوتبالی در یزد اقدام به برگزاری یک اردو در کشور گرجستان کرد و مبلغی را هم از ورزشکاران به عنوان هزینه دریافت کرد و نوجوانان را به کشور گر

پیکر ۳ نوجوان فوت شده است به کشور عزیزمان ایران برگردانده شد ، مدرسه فوتبال یزدی مجوز داشت

مدرسه فوتبال یزدی مجوز داشت/ پیکر ۳ نوجوان فوت شده است به کشور عزیزمان ایران برگردانده شد

عبارات مهم : ایران

رییس هیات فوتبال استان یزد راجع به اتفاق گرجستان توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایسنا، مدرسه فوتبالی در یزد اقدام به برگزاری یک اردو در کشور گرجستان کرد و مبلغی را هم از ورزشکاران به عنوان هزینه دریافت کرد و نوجوانان را به کشور گرجستان برد. در جریان این سفر دو ورزشکار نوجوان یزدی در رودخانه غرق شدند و یک نوجوان دیگر هم در بیمارستان درگذشت.

عبدالرضا دستا، مدیر هیات فوتبال استان یزد، در گفت وگو با ایسنا، راجع به اتفاق ای که جهت چند دانش آموز در گرجستان رخ داده است گفت: مدرسه فوتبالی که این دانش آموزان را به این اردو برده، مجوز فعالیت داشته است البته مجوز فعالیت آن ها به نام فردی که این اردو را هماهنگ کرده و فرزند ها را به اردو برده نبوده ولی در کل این مدرسه با مجوز فعالیت می کرده است.

پیکر ۳ نوجوان فوت شده است به کشور عزیزمان ایران برگردانده شد ، مدرسه فوتبال یزدی مجوز داشت

وی افزود: هنگامی که قرار باشد مدرسه فوتبالی تاسیس شود و فعالیت کند، باید استانداردهای مورد نیاز را داشته باشد. ما هم به عنوان هیات فوتبال بررسی می کنیم تا ببینیم آیا آن ها استانداردهای مورد نیاز را دارند یا نه تا مجوز فعالیت بدهیم.

او در ادامه راجع به این که آیا اردویی که به وسیله این مدرسه فوتبال برگزار شده است و منجر به کشته شدن سه نوجوان شده است است با مجوز هیات فوتبال برگزار شده است یا خیر گفت: اصولا هیات فوتبال حق صدور مجوز جهت برگزاری اردوها را ندارد. شیوه برگزاری اردوها این است که کسی که بخواهد اردوی خارجی برگزار کند، به وزارت ورزش و جوانان درخواست می دهد و به وسیله ستاد برون مرزی وزارت ورزش و جوانان، مجوز جهت برگزاری اردو صادر می شود نه این که ما بخواهیم مجوز بدهیم. البته تا جایی که من می دانم این مدرسه فوتبال که این اردوی خارجی را برگزار کرده، مجوزی جهت آن اخذ نکرده بود. این را هم باید بگویم طبق بررسی هایی که انجام دادیم این اردو در قالب اردوی تفریحی برگزار شده است است.

به گزارش ایسنا، مدرسه فوتبالی در یزد اقدام به برگزاری یک اردو در کشور گرجستان کرد و مبلغی را هم از ورزشکاران به عنوان هزینه دریافت کرد و نوجوانان را به کشور گر

دستا در بخش دیگری از صحبت هایش اضافه کرد: خانواده ها خودشان هم به طور کامل در جریان بودند آیا که هنگامی که نوجوانی بخواهد گذرنامه تهیه کند، باید اجازه محضری خانواده اش را داشته باشد. من حتی می دانم تعدادی از این خانواده ها خودشان شخصا فرزندانشان را به پایتخت کشور عزیزمان ایران و فرودگاه امام خمینی آوردند تا به این اردو بروند.

او در آخر خاطرنشان کرد: در این اردو سه نفر جان باختند که پیکرهای آن ها وارد کشور عزیزمان ایران شده است هست. سایر فرزند ها هم قرار است طی یکی دو روز آینده به پایتخت کشور عزیزمان ایران برگردند.

واژه های کلیدی: ایران | مدرسه | فعالیت | فوتبال | نوجوان | برگزاری | فوتبالی | گرجستان | نوجوانان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog