cesarism آفتاب همدان اوقات شرعی طلوع آفتاب

cesarism: آفتاب همدان اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان غروب آفتاب

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تایید خودکشی آشپز معروف تلویزیونی

شبکه سی‌ان‌ان آمریکا تائید کرد «آنتونی بوردین» آشپز برنامه معروف «بخش‌های ناشناخته» بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده است. 

تایید خودکشی آشپز معروف تلویزیونی

تایید خودکشی آشپز معروف تلویزیونی

عبارات مهم : برنامه

شبکه سی ان ان آمریکا تائید کرد «آنتونی بوردین» آشپز برنامه معروف «بخش های ناشناخته» بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده هست.

به گزارش ایسنا،«جف زوکر » مدیر اجرایی سی ان ان خبر داد که راجع به فوت «آنتونی بوردین» مجری و آشپز برنامه آشپزی/گردشگری “بخش های ناشناخته” که از این شبکه تلویزیونی به روی آنتن می رفت تنها چیزی که می دانیم این است که وی خودکشی کرده است و شرایط و انگیزه های وی مشخص نیست.

«آنتونی بوردین» در حالی که جهت ساخت اپیزود تازه از مجموعه تلویزیونی محبوب «بخش های ناشناخته» در فرانسه به سر می برده است در هتل محل اقامت به زندگی خود آخر داده است.

تایید خودکشی آشپز معروف تلویزیونی

رئیس سی ان ان «آنتونی بوردین» را استعدادی استثنائی، نویسنده ای درخشان و یک داستان سرا، دنیا گرد و ماجراجو توصیف کرد که لحظاتی را جهت مخاطبان این شبکه تلویزیونی رقم زد که پیش از آن نظیر نداشت.

«باراک اوباما» مدیر جمهور سابق آمریکا در تصویر العمل به خبر درگذشت این صورت برجسته رسانه ای در صفحه توئیتر خود نوشت: ” او به ما راجع به آشپزی و غذاها می آموخت ولی آنچه بیش از هر چیزی از وی فراگرفتیم توانایی اش در دور هم جمع کردن ما و کمتر ترسیدن از “ناشناخته ها” بود، دلمان جهت او تنگ خواهد شد.

شبکه سی‌ان‌ان آمریکا تائید کرد «آنتونی بوردین» آشپز برنامه معروف «بخش‌های ناشناخته» بر اثر خودکشی جان خود را از دست داده است. 

«آنتونی بوردین» نخستین بار در سال ۲۰۰۰ میلادی منشتر شدن کتاب پرفروش «آشپزخانه سری: ماجراجویی در دنیا شکم» به شهرت رسید و نخستین برنامه تلویزیونی خود را در سال ۲۰۰۲ شبکه تلویزیونی “فود نت ورک” به روی آنتن برد و سپس در سال ۲۰۰۵ به شبکه تلویزیونی تراول پیوست و جهت ساخت برنامه در این شبکه دو بار برنده جایزه امی شد.

وی از سال ۲۰۱۳ به شبکه سی ان ان پیوست و ساخت مجموعه معروف «بخش های ناشناخته» را شروع کرد و به معروفی غذاهای مناطق متفاوت دنیا می پرداخت. «بوردین» در سال ۲۰۱۴ و جهت ساخت بخش هایی از ایند برنامه تلویزیونی به کشور عزیزمان ایران و شهر اصفهان نیز سفر کرده بود.

تایید خودکشی آشپز معروف تلویزیونی

واژه های کلیدی: برنامه | خودکشی | شبکه تلویزیونی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog