cesarism آفتاب همدان اوقات شرعی طلوع آفتاب

cesarism: آفتاب همدان اوقات شرعی طلوع آفتاب غروب آفتاب اوقات شرعی همدان غروب آفتاب

گت بلاگز اخبار پزشکی تولد ۵۰ درصد نوزادان در اتاق عمل ، وضعیت اسفبار سزارین در ایران

رئیس انجمن علمی مامایی کشور عزیزمان ایران ضمن اشاره به اوضاع اسفبار آمار سزارین در کشور گفت: با این تفاسیر در حدود ۵۰ درصد نوزادان در اتاق های عمل متولد می شوند

تولد ۵۰ درصد نوزادان در اتاق عمل ، وضعیت اسفبار سزارین در ایران

وضعیت اسفبار سزارین در ایران/تولد ۵۰ درصد نوزادان در اتاق عمل

عبارات مهم : انجمن

رئیس انجمن علمی مامایی کشور عزیزمان ایران ضمن اشاره به اوضاع اسفبار آمار سزارین در کشور گفت: با این تفاسیر در حدود ۵۰ درصد نوزادان در اتاق های عمل متولد می شوند.

به گزارش مهر، ناهید خداکرمی در نشست خبری چهارمین کنگره بین المللی تولیدمثل اظهار داشت: انجمن مامایی کشور عزیزمان ایران تلاش کرده همواره در جهت سیاست های جمعیتی کشور، گام بردارد بر همین اساس عنوان سلامت مادر و نوزاد به عنوان شاخص مهم در تولیدمثل از اهمیت خاص ای برخوردار است.

وی با عنوان این مطلب که در وقت اجرای این کنگره، انجمن مامایی دو پنل را با عنوان بررسی کم کردن فوت و میر مادر و نوزاد و همچنین مروری بر تجربه دنیا در زمینه سلامت مادر و نوزاد برگزار می کند افزود: کشور عزیزمان ایران جزء کشورهایی است که از نظر کم کردن فوت و میر مادر و نوزاد در دنیا خوب پیشرفته ولی از جهت عوارض کم کردن فوت و میر مادران باردار، نیاز به بازسازی وجود دارد.

تولد ۵۰ درصد نوزادان در اتاق عمل ، وضعیت اسفبار سزارین در ایران

خداکرمی با اشاره به این مطلب که آمار سزارین در کشور عزیزمان ایران اوج بوده و اسفبار تلقی می شود، تأکید کرد: در این شرایط حدود ۵۰ درصد نوزادان در اتاق های عمل به دنیا می آیند.

رئیس انجمن علمی مامایی کشور عزیزمان ایران با تأکید بر استفاده از تجربیات جهانی در زمینه سلامت مادر و نوزاد تصریح کرد: ما در پنل مروری بر تجربه دنیا در زمینه سلامت مادر و نوزاد تصمیم داریم با استفاده از حضور مدرسین خارجی تجربه های موفق در این زمینه را به صورت یک برنامه راهبردی در اختیار سیاست گذاران کشورمان قرار دهیم.

رئیس انجمن علمی مامایی کشور عزیزمان ایران ضمن اشاره به اوضاع اسفبار آمار سزارین در کشور گفت: با این تفاسیر در حدود ۵۰ درصد نوزادان در اتاق های عمل متولد می شوند

وی در ادامه به عنوان آلودگی هوا و امواج و تأثیرگذاری آنها در باروری گفت: ما می خواهیم با بررسی این عنوان پی به این عنوان ببریم که الان مردم در چه شرایطی هستند و آیا امواج در حد مطلوب بوده و یا اینکه این امواج جهت سلامت مردم مضر است.

خداکرمی اظهار داشت: ما به دنبال معرفی یک تولید مثل باکیفیت از نظر استانداردهای جهانی هستیم.

واژه های کلیدی: انجمن | ایران | سلامت | نوزاد | سزارین | نوزادان | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog